Tuesday, July 12, 2011

tak třeba letní hudební festivaly...byli jsme na Pohodě. Poprvní. A stálo to zato. Já sice obdivuju úplně každého, kdo umí na něco brnknout a do něčeho fouknout, bouchnout, ale přece jen se něco vždycky líbí nejvíc, takže chronologicky Pulp, Beirut, Portishead. A ještě Santigold bych zahrnula do kategorie TO BYL KONCERT, ty jo