Tuesday, January 31, 2012

vzpomínka na víkend.
Povánoční úklid už byl třeba. Ale kde je pes?
Odjel flam(b)ovat do Brna.
V ranním mrazu kocovina, v kuchyni schne louže vína. Červeného.
Mezi spánkem focení, odpoledne les.

To by zvládl jenom pes!