na hraně pátku jsem dočetla Pána Much. začala jsem ho číst někdy na základce a dočetla teď. ještě že, protože tehdy bych to pochopila uplně jinak, a to by byla škoda. oheň a vzory (klidně Cobain). sobotní svatební afterparty mimo nás hostila i Poutníka a ten nade mnou držel ochrannou ruku cestou domů, když mě k zemi poslala nemilosrdně jedna švestka. lidi by si měli úrodu sbírat.


