Tuesday, August 16, 2011


v teto rocni dobe mam casteji nez obvykle ve vaze kviti, ze zahradky a tak. ted jsem mela dokonce jednu svedeckou kytici, pridala jsem k ni par fialovych a nechala je chvili osamote. ve vaze zacala vznikat "ziva" voda, i s takovymi vedlejsimi projevy. zajimave. pripomnelo mi to jeden pokus, mohem zajimavejsi, ktery provadel J. Styrsky...